Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Ndahet nga jeta ish-zyrtari i Partisë Demokratike, Mziu mesazh ngushëllimi: Mik dhe personalitet i jashtëzakonshëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Xhelal Mziu ka dhënë një lajm të trishtë për Partinë Demokratike, pasi ka njoftuar se është ndarë nga jeta ish-zv.kryetari i degës së PD në Dibër, Islam Qoku.

Në mesazhin e tij të ngushëllimit, Mziu thotë se Qoku ishte një mik, bashkëpunëtor dhe një personalitet i jashtëzakonshëm

“Sot u nda nga jeta Islam Shukri Qoku, në moshën 55 vjeçare, një shokë, mik, bashkëpunëtor dhe një personalitet i jashtëzakonshëm!

Me profesion Inxhinier Ndertimi, ish zv/Kryetar i degës së PD Dibër, ish Drejtor i Qendrës Balneare (Llixha) Dibër, me shpirt demokrat dhe një qendrestar dhe i pakompromis me të keqen!

Një trashgimtar i familjes së Iljaz Pashë Qokut  (Bashkëdrejtues i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit).

Kujtimi i tij do të mbetet i përjetshëm.

Ndaj sot dhimbjen dhe ngushëllimet më të sinqerta për familjen Qoku dhe të afërmit e tij!

U prehtë në paqe shpirti i tij”, shkruan Xhelal Mziu.

Screenshot 4 15
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img