Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Ndahet nga jeta ish-drejtori i Tatimeve, kryebashkiakja Ademi: Lajm i trishtë për gjithë Shkodrën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fd24f50744d9d5141b0cf891f1ebc7cd

Mark Laloshi, ish-drejtor rajonal i Tatimeve në Shkodër, është ndarë nga jeta ditën e sotme.

Lajmin e jep kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi, e cila shkruan se për të gjithë ata që e njohën dhe punuan me të, është trishtim i madh ikja e tij nga kjo jetë.

“Ndarja nga jeta e qytetarit të mire, prindit të përkushtuar e profesionistit Mark Laloshi, është një lajm i trishtueshëm për të gjithë.

Për ne që punuam me të, që e njohëm nga afër, e vlerësuam për punën e tij, është trishtim edhe më i madh. I shpreh ngushëllimet vajzave, familjarëve dhe të afërmve për këtë humbje”, shkruan Ademi.

Më shumë

spot_img
spot_img