Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Ndahet nga jeta ish-basketbollistja Vilma Çobani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-basketbollistja Vilma Çobani (Jaiçari) është ndarë nga jeta.

Lajmin e ka bërë me dije Bashkia e qytetit të Pogradecit, me anë të një njoftimi në Facebook.

Zonja Çobani ka qenë një sportiste e më pas një mësuese e përkushtuar dhe e dashur me nxënësit e saj. Një qytetare dhe një nënë model.

mesuesja ish basketbolliste

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img