Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Ndahet nga jeta aktori i famshëm hollivudian, Michael Parks

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkaku i vdekjes nuk bëhet me dije. Parks la pas një djalë dhe gruan e tij, Oriana.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img