Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Ndahen Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

aa11a2c56cf39258bab6269722f07aae

Mediat e huaja sipas një raportimi të fundit bëjnë me dije se Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues janë ndarë.

Çifti shumë popullor dhe mjaft i dashur për të gjithë, u fejuan në mars të 2019 dhe raportohet se zyrtarisht janë ndarë, raporton Page Six.

“Ai tani është në Miami duke u përgatitur për sezonin e bejsbollit dhe ajo po xhiron filmin e saj në Republikën Dominikane”, tha një burim.

Çifti  u pa muajin e kaluar duke u qetësuar në Republikën Dominikane, por duket se dashuria e tyre nuk është më ekzistente. Përpara lajmit të ndarjes së tyre, Rodriguez postoi një foto të tijën në një varkë pa Lopezin në mediat sociale.

Alex Rodrigues i propozoi kur ata ishin me pushime me një unazë diamanti me prerje smeraldi prej 1 milionë dollarësh.

Më shumë

spot_img
spot_img