Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

NATO dhe Rusia vendosen përballë, ja ku do dërgohen trupat shqiptare në konfliktin më të madh që prej Luftës së Ftohtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

*Donald Trump

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FNATO%2Fvideos%2F1211034928919836%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]

Më shumë
spot_img
spot_img