Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nata finale e Festivalit të Këngës nis me defekt, ja çfarë ndodhi në skenë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5dc12c44479f26c873c8d92958fca62f

Nata finale e edicionit të 55-të të Festivalit të Këngës ka nisur me një defekt.

Drejtuesja Ledina Çelo kërkoi të rikthentë në skenë një personazh që sipas saj i ka munguar festivalit, por pa i bërë publik emrin.

Pas disa minutash pritje, askush nuk u shfaq në skenë apo monitor, ndërkohë që prezantuesit ishin larguar.

Kjo situatë ka detyruar regjinë e TVSH që të ndërpresë transmetimin dhe të fusë reklama. 

Lexo edhe:

Vaçe Zela rikthehet nëpërmjet hologramit në skenën e Festivalit, e gjithë salla në këmbë e emocionuar (Video)

Jo më fustan transparent, Ledina Çelo vjen ndryshe në finalen e “Festivalit të Këngës” (FOTO)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img