Nasip Naço mbledh miqtë dhe bën një vizitë te Kanionet në Skrapar (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 11:04 02-02-2016 Nasip Naço mbledh miqtë dhe bën një vizitë te Kanionet në Skrapar (FOTOT)

Ish-ministri i Drejtësisë Nasip Naço është parë këto kohë të udhëtojë shpesh. Madje herën e fundit është fotografuar në Berat, duke marrë pjesë në hedhjen e kryqit të ortodoksëve në lumin Osum për Ditën e Ujit të Bekuar.

Por këtë fundjavë Naço ka menduar të vazhdojë më tej, në vendlindje për të marrë pjesë edhe në ceremoninë e binjakëzimit të Bashkisë së Skraparit me Bashkinë Bagcilar të Turqisë.

Dhe pas ceremonisë me miqtë ka zgjedhur të shijojë momente te kanionet e Osumit pranë qytetit të Çorovodës, ku janë shkrepur edhe disa foto nga Sulo Gozhina.

{gallery}nacosk{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010244131088257
array(1) { ["section"]=> string(77) "nasip-naco-mbledh-miqte-dhe-ben-nje-vizite-te-kanionet-ne-skrapar-fotot-31539" }