Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
30 °
Die
28 °
Hën
30 °
Mar
32 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Nasip Naço, ish-ministri i LSI punoi për PS në Berat dhe shkruan: I ktheva borxhin Partisë Socialiste

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nasip Naço, ish-zyrtar i lartë i LSI por që në këto zgjedhje u bashkua me Partinë Socialiste ka falenderuar mëngjesin e sotëm të gjithë qytetarët e Beratit që kanë përfunduar me sukses zgjedhjet parlamentare të 2021. Dhe thotë se me këtë fitore, i ktheu borxhin Partisë Socialiste, raporton newsbomb.al.

“Falenderoj të gjithë miqtë, mbështetësit dhe simpatizantët për fitoren spektakolare për qarkun e Beratit. Sot I ktheva borxhin Partisë Socialiste” shkruan në mesazhin e tij Nasip Naço.

albsig

Zgjedhjet në Berat përfunduan këtë mëngjes me një rezultat “spektakolar” për PS, që mori pesë mandate dhe PD vetëm dy mandate.

Ndërkohë LSI nuk mori asnjë mandat, edhe pse më parë ka qenë një forcë përcaktuese në zonë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img