Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

NASA publikon videon spektakolare, shikoni si duket Shqipëria nga hapësira

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kjo video e filmuar nga astronautët e Nasa që ndodhen në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor ka kapur pamjet mahnitëse të kontinentit të vjetër gjatë natës.

Në pamjet “timelapse” dallohet çizmja e famshme e Italisë si dhe Shqipëria me shtetet fqinje.

Ndiqeni:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img