Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

NASA jep lajmin e fundit: Ja kur do t’i gjejmë ku ndodhen UFOT

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

NASA ka deklaruar se brenda dekadave të ardhshme do të gjendet vendodhja e qënieve jashtëtokësore.

Agjencia Hapësinore e Shteteve të Bashkuara është e sigurt tashmë se njerëzit nuk janë të vetmet qënie në univers dhe brenda 10-20 viteve të ardhshme do të gjendet se ku jetojnë UFOT.

Duke folur në një panel publik në Uashington, Ellen Stofan, shefi shkencëtar për Komunikacioni ajror dhe Hapësirë ​​Administrata Kombëtare, deklaroi: “Unë besoj se ne do të kemi indikacione të forta të jetës përtej Tokës në dekadën e ardhshme dhe provat përfundimtare në 10 ose 20 vitet e ardhshme”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img