Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
0kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
10 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Nard Ndoka takon Matteo Salvinin, ministri italian i jep dhuratë të veçantë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i demokristianëve Nard Ndoka së fundmi ka takuar në Romë, zëvendës kryeministrin dhe Ministrin e Brendshëm të Italisë Matteo Salvinin.

Lajmin e bënë me dije Ndoka përmes një postimi në rrjetet sociale, ku shprehet se ka zhvilluar një takim shumë miqësor me Salvinin. Sipas tij, temë diskutimi ka qenë situata politike në Shqipëri.

Po ashtu Salvini i kishte dhuruar deputetit si kujtim librin e tij “Follia e coraggio per cambiare il paese”.

Romë, takim me Matteo Salvini, Zv/Kryeminister dhe Minister i Brendshëm i Italisë. Takim shumë miqësor dhe i përzemert; situata politike në Shqipëri temë e takimit.

Z.Salvini me dhuroi librin e tij; “Follia e coraggio per cambiare il paese”, shkruan Nard Ndoka në “ Facebook”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img