Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
78 %
1.5kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
38 °
Mar
31 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Nard Ndoka: S’kam marrë kurrë gjobë si shofer! 3 djemtë e mi s’kanë makinë nga mua derisa ta blejnë vetë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, një nga deputetët që nuk do të jetë më në parlament duke filluar nga shtatori, ka folur sot në emision në Report tv lidhur me rrezikun nga armët dhe aksidentet që shkaktohen në vend.

Lidhur me këto të fundit ai ka treguar se është një shofer shumë i rregullt dhe se deri tani nuk ka marrë kurrë asnjë gjobë.

Madje ai ka thënë se 3 djemve të tij, edhe pse janë mbi 20-vjeç, nuk u ka blerë makinë dhe nuk do e kenë derisa ta blenë vetë.

“Nuk kam marrë asnjëherë gjobë, kam tre cuna të rritur dhe asnjëri prej tyre nuk ka një makinë personale dhe nuk do e kenë deri sa ta blejnë vetë, dhe njërit që ia kam dhënë makinën për të shkuar në një ftesë, ka bërë shkelje rrugore dhe e kam dënuar unë për 6 muaj, këto janë masa që duhet t’i marrim nga vetja jonë”, tha Ndoka.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img