Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nard Ndoka poston foton e 4 viteve me parë, dhe ironizon Bashën: Qesh e ngjesh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i PDK-së, deri në shtator të këtij viti, Nard Ndoka ka vijuar me kritikat dhe ironit ndaj Lulzim Bashës, pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Së fundmi Ndoka ka postuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet me Bashën në 2017, tek “Çadra e Lirisë”.

Ata shfaqen të buzëqeshur, teksa Ndoka shkruan me ironi “qesh e ngjesh”.

Kujtojmë që pas zgjedhjeve të 25 prillit, Ndoka ka kritikuar Bashën duke e quajtur atë edhe përgjegjës për humbjen, ndërsa në një intervistë ai tha se kreu i PD-së gjatë 1 muaji zhvilloi fushatë individuale pa aleatët, duke i përjashtuar ata.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img