Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
0kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
10 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Nard Ndoka: Pas protestave do të djegim mandatet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Unë nuk jam kundër djegies së mandateve, djegia e mandateve është një etapë. Është bojkoti, pastaj djegia e mandateve. Kur të fillojmë protestat, normalisht etapa tjetër është djegia e mandateve dhe shkëputja institucionale me parlamentin. Ky është realiteti poltik, në jemi në një situatë ku kemi nevojë emergjente të gjykatë kushtetuese. Ne jemi gati të futemi në zgjedhje, qoftë dhe nesër, në sensin e përgatitjes programore dhe strukturale.”, u shpreh Nard Ndoka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img