Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Nard Ndoka: Më kërkuan të takohem me një person të inkriminuar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Duke diskutuar për nismën më të re të Partisë Demokratike, “Vetting për politikanët”, deputeti Nard Ndoka ka treguar një ngjarje të pazakontë.

Teksa në studio po diskutohej për fotografitë e politikanëve me persona të inkriminuar, Ndoka tha se diçka e ngjashme i ka ndodhur edhe atij, por e ka refuzuar.

“Njëri më kërkoi pak kohë më parë të takohesha me një person, që unë e dija se ishte i inkriminuar. Dhe i thashë o zortëri të lutem me këto gjëra tani…”, u shpreh Nard Ndoka në emisionin “Repolitix” në Report Tv.

Më shumë


spot_img

spot_img