Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Nard ndoka ironizon Metën, publikon bisedën me gazetaren: Më bëj 14 pyetje se…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Nard Ndoka ka reaguar pasi presidenti Ilir Meta i dërgoi 14 pyetje ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka për Sandër Lleshin ndërkohë që renditi për herë të parë edhe arsyet e mosdekretimit të Lleshit në postin e ministrit të Brendshëm.

 

Me anë të një postimi në Facebook, Ndoka ka publikuar bisedën që ka zhvilluar me një gazetare e cila ka kërkuar t’i bëjë dy pyetje.

Ndoka ka ironizuar Metën teksa i ka kërkuar gazetares t’i bëjë 14 pyetje e jo dy, duke pretenduar se shterrojnë shpejt.

“Me mori një gazetare sot në telefon: “Zoti Ndoka, kam dy pyetje shterruese per ju”? – Pse dy, i thashe. – Po sa? – Katërmbëdhjetë, se dy shterrojnë shpejt! Të marr më vonë, më tha, dhe mbylli telefonin”, shkruan Ndoka.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img