Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Nard Ndoka fyen rëndë Juncker: Pijanec dhe me tendenca homoseksuale

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

77f8bbc13dbaf79af2f46c01a52ead2d

Kreu i Partisë Demokristiane, aleati i Lulzim Bashës, Nard Ndoka ka ofenduar rëndë kreun e Komisionit Europian, Jean Claude Juncker.

Në një postim në Facebook Ndoka e quan politikanin 64-vjeçar “pijanec” dhe “me tendenca LGBTI”, pasi ky i fundit puthi në faqe kryeministrin Edi Rama gjatë një konference për media ditën e djeshme në Bruksel.

Sulmi i Ndokës vjen pasi Juncker shprehu hapur mbështetjen e tij për çeljen e negociatave për anëtarësim në BE, përgëzoi progresin e Shqipërisë me reformat dhe dënoi braktisjen e parlamentit nga opozita.

“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti! Të keqen e Knutit! Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”.

vgsdfgehe5h4h.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img