Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nard Ndoka bën deklaratën e PAPRITUR pas shpalljes së Berishës “non-grata”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i PDK-së, Nard Ndoka ka reaguar pak minuta më parë lidhur me lajmin e bujshëm sot në mesditë, ku Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken njoftoi se SHBA e ka shpallur “non-grata” ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha.

Nard Ndoka nuk ka zgjedhur të flasë gjatë, por është mjaftuar me një fjali të thjeshtë duke i dalë në mbrojtje Berishës.

“Berisha do mbetet gjithmone Burrë Shteti!”, shkruan ai në Facebook.

Screenshot 17 9

Kujtojmë që Ndoka nuk do të jetë në shtator në parlament, pasi Basha e renditi në vendin e tetë në listën në qarkun e Shkodrës, dhe kështu nuk mundi të fitojë mandatin e deputetit.  

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img