Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Nard Koka, ndërmjetësi i famshëm i ngjalave për tritolin te vëllai i tij Lefter Koka: Të fala Bahri Shaqirit dhe Lonës (Historia)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nard Koka, vëllai i deputetit Lefter Koka për të cilin ditën e djeshme u bë public lajmi se mbi biznesin e tij ishte hedhur tritol, reagoi pas kësaj ngjarjeje, ku me nota ironie shënjestron kundërshtarët e vëllait të tij në zgjedhjet në Durrës.

“Nuk kam shumë për të thënë, të fala Bahri Shaqirit dhe Lonës”, thotë Koka, i pyetur në lidhje telefonike për këtë ngjarje, duke iu referuar dy kandidatëve të LSI për këtë qark, numrit një të listës së LSI Elona Guri dhe numrit dy Bahri Shaqiri.

Ai thotë se nuk është hera e parë që ndodh një ngjarje e tillë pasi pak ditë para zgjedhjeve, në të njëjtin vend është gjuajtur edhe me kallashnikov.

Duket se Leonard Koka nuk ka më ndonjë “punë paqtimi” sikurse ka qenë “darka e famshme e Ngjalave” mes Ramës e Metës që I solli të dy palët në pushtet e Nari ishte jo pak factor në atë darkë. Me akuzën e bërë ndaj dy eksponentëve të LSI, rrugët e tyre janë ndarë.

Më shumë

spot_img
spot_img