Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Namik Dokle sqaron simbolikën e votimit të tij që në mëngjes, dhe e ka një surprizë për votën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ndër politikanët më në zë brenda të majtës, por që ka mbajtur një profil jo të lartë publik për këtë proces zgjedhor, në rrjetet sociale ka treguar se pse ka votuar për numrin 12 në fletën e votimit, raporton newsbomb.al.

“Unë votova në orën 7.23 minuta, që do të thotë 7 + 2 + 3 = 12” shkruan Namik Dokle, duke treguar edhe votën që ia ka dhënë Partisë Socialiste.

Diskutimet e tij publike janë bërë me një tjetër ish funksionar të PS, Et’hem Ruka, që edhe ky i fundit, e ka hedhur votën në kutinë e votimit.

bomb

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img