Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

“Nami zi, urdhëro”, deputeti lushnjar habitet nga benzina e makinës: Shkoni, shikoni çfarë ngjyre ka (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Deputeti demokrat i Lushnjës, Saimir Korreshi ka ndarë në rrjetet sociale pamjet e benzinës që tregtohet në vendin tonë. Ai tregon ndryshimin e ngjyrës së benzinës të nxjerrë nga makina me atë të sapo blerë në një pikë karburanti.

Ndoshta pas ndonjë defekti në makinë, deputeti ka hapur sarbratorin e makinës dhe ka nxjerr benzinën që ajo kishte brenda, e cila dukshëm është llum dhe jo karburant. Megjithatë, ky nuk është rasti i parë, pasi shpesh shoferët ankohen për cilësinë e karburantit.


Më shumë