Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Na rrite me mundime’, Oriola Marashi uron nënën në ditën e lindjes, i dedikon fjalët prekëse (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

490bb194fb6260d11ec241e146040fe3

Oriola Marashi sot ka uruar sot nënën e saj në ditën e lindjes.

Me anë të një postimi në Instastory, modelja e njohur i ka dedikuar mamasë fjalë të bukura, por dhe prekëse.

Teksa e uron me gjithë zemër, Oriola kujton mundimin dhe sakrificat që ka kaluar ajo për të rritur fëmijët. “Sa me fat jam që të kam” shkruan modelja në postimin e saj.

oriola.jpg

Oriola Marashi së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve edhe për shkak të lidhjes së saj me futbollistin shqiptar Eros Grezda, të cilët duket se kanë gjetur shpirtin binjak dhe janë shumë të lumtur me njeri-tjetrin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img