Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

“Na ore, ça i bën çupës”, me dorën tek të pasmet, Rezarta Shkurta ndan foto nga momentet intime me bashkëshortin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë.

Ata kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë pak kohë më parë, ndërsa pamjet nga ceremonia përrallore morën vëmendjen mediatike.

Duket se çifti ka vendosur që pas dasmët të shijojnë muajin e mjaltit. Ata ndodhen në Kretë të Greqi, ku po shijojnë edhe pushimet.

Së fundmi Rezarta ka publikuar një foto ku shihet në momente intime me bashkëshortin. Ata shihen të shtrirë në shezlong, ndërsa Ermali i ka vënë dorën të pasme.

“Na ore ee. Ça i bën çupës” shkruan ajo krahas postimit.

Screenshot 10 17
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img