Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Na ofruan drogë në vend të lekëve’, Ermal Fejzullahu rrëfen momentin e pazakontë në koncert: Isha njëherë me Sinanin dhe…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fe415e2583d119687838af2f8ff115c5

Ermal Fejzullahu është një ndër personazhet më të pëlqyera dhe të ndjekura nga publiku shqiptar dhe jo vetëm.

Së fundmi këngëtari ka folur për familjen dhe situatën pandemike, e cila ka prekur gjithë botën.

Gjatë intervistës për Top Albania Radio, Ermali ka rrëfyer për një moment të pazakontë në një koncert në itali, ku në vend të lekëve, i është ofruar kokainë.

“Isha njëherë me Sinan Hoxhën në një koncert në Itali dhe erdhi njëri dhe na tha ‘Sinan ta kam zbardhur fytyrën’. Ne nuk e morëm vesh… por ai nuk na dha lekët, ishte njëri prej tyre. Kur pamë në fund që e kishte mbushur atë… e dini ju me çfarë (kokainë)”, është shprehur këngëtari Fejzullahu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img