Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Na nderove bir! Nëna e gazetarit të ‘Le Iene’, Taulant Kopliku mesazh djalit për shpëtimin e Alvinit 11 vjeçar

spot_img

Lajme të ngjashëm

8336e67a981704b1dd980d4a468912e9

Përveç investigimit dhe ndihmesës së madhe të emisionit Le Iene, kishte në këtë operacion shpëtimi edhe gjak shqiptar, raporton newsbomb.al.

Puna e gazetarit Taulant Kopliku, shkodran por që punon me emisionin ‘Le Iene’ në Itali nuk kaloi pa u lavdëruar, për më tepër, sepse rasti I fëmijës ishte shqiptar. Taulanti gjithë këto ditë ka marrë mbështetjen e qindra mijëra shqiptarëve brenda dhe jashtë vendit, por mesazhi më I bukur publik, i vjen nga e ëma, Kimete Kopliku, raporton newsbomb.al.

‘Misioni mbaroj me sukses! Dhëmza e ingranazhit që lëvize ti, funksionoi! Uroj që të vazhdosh të jesh i suksesshëm në punën tënde, jo vetëm atje por edhe ne vendin tand (ashtù siç edhe ndodhi) Na nderove bir! Faleminderit!’, shkruan Kimete Kopliku në ‘Facebook’.

Më shumë

spot_img