Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

“Na mësove keq çdo një orë”, gazetari ironizon Metën: Nga bëhet komandanti sot? Na ka bërë merak…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i kronikës Artan Hoxha ka ironizuar “heshtjen” e Ilir Metës ditën e sotme, duke qenë se Kreu i Shtetit ka bërë vetëm një shënim në rrjete sociale.

Kjo pasi që pak ditë para zgjedhjeve e deri dje, Meta dilte thuajse çdo orë në konferencë shtypi apo deklaratë për mediat, pa harruar dhe shënimet në “facebook”.

Mesa duket Hoxha “është bërë merak” dhe kërkon ndihmën e qytetarëve për të marrë informacion se nga bëhet “komandanti”.

“Po nuk fole ti, ata dy “zv/komandantet” e tjere, nuk flasin dhe nuk flasin”, shkruan Artan Hoxha.

Shënimi i plotë

Ore, do na thoni nga behet komandanti sot, se na keni bere merak…

Jo per gje po na mesoi keq, duke u shfaqur çdo nje ore, ose ne nje qytet te ndryshem, ose ne konference shtypi…

Komandant, po nuk fole ti, ata dy “zv/komandantet” e tjere, nuk flasin dhe nuk flasin

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img