Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Na la gojëhapur, Oriola Marashi “duet” me Dua Lipën (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Oriola Marashi është një ndër vajzat më seksi dhe të komentuara nga mediat shqiptare. Kjo dhe për faktin se modelja di gjithmonë si të tërheqë vëmendje, herë me foto provokuese dhe herë përmes notave muzikore.

Pak  kohë më parë Oriola shfaqi dhe nje pasion të sajin të cilin nuk e dinim, muzikën. Që prej momentit që e kemi dëgjuar jemi “dashuruar” me zërin e saj.

Të shumtë kanë qenë ata ndjekës të cilët publikisht i kanë kërkuar Oriolës një projekt muzikor, pasi përveç syve duan të kënaqin dhe veshin. Së fundmi modelja ka publikuar në InstaStory një fragment të këngës së këngëtares shqiptare, Dua Lipa.

Teksa udhëton në makinë, Oriola nuk mund të qëndrojë pa kënduar duke bërë kështu dhe një mini “duet” me Duan.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img