Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Na ke sjellë noj tufë me lekë?” Qytetarja vë në siklet Kryemadhin: Lekët i ka marrë Edi Rama, ne po ju sjellim programin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8440c60e7b8ece5d302955aab51ff3dd

Kryetarja e Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka vijuar me fushatën elektorale në Kamëz, ku u takua me disa pronarë biznesesh dhe dyqanesh, dhe shpalosi dhe programin e LSI-së me anë të disa fletushkave.

Gjatë këtij takimi, Kryemadhi u përball me një qytetare, e cila i kërkoi një “tufë me lekë”. Kryetarja e LSI-së e kaloi me humor këtë moment të sikletshëm duke iu përgjigjur qytetares se lekë nuk ka, pasi sipas saj, i ka marrë kryeministri Edi Rama.

Dialogu:

Qytetarja: Ça na keni sjellë, do na japësh ndonjë tufë me lek?

Monika Kryemadhi: Lekë s’ka, i ka marrë Edi Rama, ne po iu sjellim programe.

Qytetarja: Lekët i keni marrë ju më përpara.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img