Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

Na kanë ‘ëmbëlsuar’ fëmijërinë, rikthehen ‘Tom & Jerry’, zbuloni datën

Lajme të ngjashëm

Për të gjithë adhuruesit dhe nostalgjikët e dyshes më të njohur të kartonëve, producentët e Tomit dhe Jerryt, kanë një lajm të mirë.

 ‘Tom and Jerry’ do të rikthehet në ekranin e madh si premierë në 21 prill të vitit 2021. Skenari dhe regjia është gati, për t’i hapur rrugë xhirimeve të një filmi të ri me këto dy personazhe.

Tim Story, regjisor i ‘Fantastic Four’, do të realizojë edhe filmin e ri rreth maces dhe miushit më të famshëm në histori.

‘Tom and Jerry’ është një serial amerikan i animuar i krijuar në vitin 1940 nga Ëilliam Hanna dhe Joseph Barbera, por që ka rritur shumë breza fëmijësh.

Më shumë