Hapësire reklamuese

Bomb Video

“Na erdhi koha të kemi kryeministër Ramën’, Damian Gjiknuri nga Vlora: Çdo votë dhe eksperiment i gabuar, do të ndalë investimetShiko më pak

Shkruar nga Newsbomb
“Na erdhi koha të kemi kryeministër Ramën’, Damian

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese