Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

“Na erdhi koha të kemi kryeministër Ramën’, Damian Gjiknuri nga Vlora: Çdo votë dhe eksperiment i gabuar, do të ndalë investimetShiko më pak

Lajme të ngjashëm

Më shumë