Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Na e kishin mbajtur të fshehtë, reperja e njohur në pritje të ëmbël të bebushit numër 2

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Cardi B dhe Offset do të bëhen prindër për herë të dytë.

Ka qenë vetë reperja e cila bëri të ditur lajmin e ëmbël për fansat, teksa zbuloi barkun e rrumbullakosur gjatë paraqitjes së saj në “BET Aëards 2021”.

Cardi B për daljen e saj në skenë kishte përzgjedhur një veshje e cila ekspozonte barkun e saj të rrumbullakosur.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në “Instagram”, të cilin e shoqëroi me mbishkrimin: #2.

Ky lajm ishte një surprizë goxha e bukur për të gjithë fansat pasi shtatzania vjen pak kohë pasi çifti konfirmoi ribashkimin.

Kujtojmë se Cardi B dhe partneri i saj janë prindër të një vajzë, Kulture Kiari Cephus.

207095681 340452950975801 4371512881203893923 n
210465403 819872571996620 5552109604588190809 n

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img