Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

“Na e bane zemrën copash o vëlla”, boksieri shqiptar zemërthyer për vrasjen e Brilant Martinajt: Ike në moshën më të mirë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Boksieri Krist Prenga ka reaguar për vrasjen e Brilant Martinajt ditën e sotme në atentatin e Fushë-Krujës.

Përmes një postimi në “Instagram”, Prenga shpreh dhimbjen që ndjen për 22-vjeçarin, i cili mbeti i vrarë pas një breshërie plumbash.

“Na e bane zemrën copash Brilant. Copash o vëllai jonë. Ne ma t’mirën ditë e ma t’mirën moshe i shkon afër Zotit. Tu prehtë shpirti në paqë. Ngushëllime miqtë e mi Zoti ju forcoftë ”, shkruan boksieri.

Nga atentati mafioz ditën e sotme në mbikalimin e Fushë Krujës mbetën të vrarë Brilant Martini, Besmir Hoxha dhe Diklen Vata.

Më shumë


spot_img

spot_img