Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

“Na bëri gol Brazili”, Ina Zhupa i kërkon Ballës të ulë zërin e telefonit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Seanca plenare në Kuvendin e Shqipërisë vazhdon prej paradites së sotme, për më shumë se 10 orë. Në rend të ditës po diskutohet ende për projektin e zhvillimit të Portit të Durrësit, të cilin opozita e kundërshton fort.

Pak më parë në foltore ka qenë deputetja demokrate Ina Zhupa, e cila në një moment ka ndërprerë fjalën dhe ka kërkuar nga Taulant Balla që të ulte zërin e telefonit, pasi po shikonte futboll.

“Zoti Balla, ka mundësi futbollin, t’ja ulni pak zërin, kaq?!”, ka thënë Zhupa, ndërkohë që Balla ia ktheu “Na bëri gol Brazili”.

 

Më shumë


spot_img

spot_img