Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Myslym Murrizi: Mua më varni te kali i Skënderbeut nëse anëtarët e Kryesisë dhe Këshillit të PD janë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4d5b49054de71fa5eadd6d4e8fa96483

Sipas deputetit Myslym Murrizi, anëtarët e Kryesisë dhe Këshillit Kombëtar të PD, po të ishte në fuqi ligji zgjedhor me lista të hapura, nuk do ti kishte votuar njeri as për kryeplak.

‘Këta që janë në Kryesi dhe Këshill po të ishte sistem tjetër, ai me lista të hapura nuk do i votonte njeri as për kryeplak. Këta po i votoj njeri mua më varni te kali Skënderbeut. Janë njerëz që nuk i njeh njeri. Nuk kanë qenë në asnjë varrim, nuk i kane dhënë dorën askujt’, ka thënë Murrizi.

Gjithashtu, deputeti ka shtuar se këtyre (anëtarëve të Kryesisë dhe Këshillit) edhe rrogën jua mbanë gruaja.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img