Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Myslim Murrizi publikon videon dhe ironizon Kryemadhin dhe Metën: Këta janë drejtues që e mbajnë fjalën, prandaj shqiptarët i mbajnë në kurriz prej 30 vitesh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Lëvizjes Demokratike Shqiptare, Myslim Murrizi, ka publikuar një video të Monika Krymadhit dhe Ilir Metës ku ata shprehen se do të jepnin dorëheqjen në rast se Rama fitonte zgjedhjet e 25 prillit.

Ai thotë me ironi se këta janë kryetarë që e mbajnë fjalën, ndaj edhe shqiptarët kanë 30 vite që i mbajnë në kurriz e ju duken pupël në shpinë.

“Keta “jane” drejtues dhe shtetare qe çfare thone, e mbajne

Prandaj Shqiptaret i votojne çdo 4 vjet sepse keta “ mbajne” fjalen dhe Shqipraret i mbajne ne kurriz prej 30 vitesh e ju duken pupel mbi shpine”, shkruan Murrizi krah videos.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img