Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Myslim Murrizi na prezanton me prindërit: Këta janë udhëheqësit e mi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Myslim Murrizi ka publikuar disa foto në rrjete sociale, me prindërit e tij.

Ai ndodhet në Drilonin e bukur të Pogradecit, teksa shkruan: Me udhëheqësit e mi. Ehh, çfarë kënaqësie.

Të shumtë janë ata që komentojnë dhe i urojnë jetë të gjatë, duke i treguar se është me fat që i ka prindërit gjallë e shëndoshë e mirë.

Myslim Murrizi

Ne DRILON me UDHEHEQESIT e mi.

Ehhhhh çfare kenaqesie

Ne kohen e diktatures ky vend i perkiste diktatorit dhe sherbetoreve te tij qe krenoheshin me fotot qe benin me udheheqesit e tyre.

Më shumë

spot_img
spot_img