Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Myftaraj: Rasti Xhisiela kërkon ndërhyrje të Ambasadës amerikane

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ata nuk mërziten të pastrojnë fytyrën e tyre. Por SHBA kanë një fytyrë globale. Pra dua të them që Amerika duhet të ndërhyjë për të mbrojtur fytyrën e saj dhe indirekt për të na shpëtuar ne”, ka thënë Kastriot Myftaraj.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img