Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Myftaraj plas “bombën”: Në janar mund të ketë arrestime të ish-ministrave të LSI

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Analisti i njohur Kastriot Myftaraj ka lëshuar një deklaratë shumë të fortë mbrëmjen e sotme lidhur me arrestimet e ish-ministrave që mund të nisin në janar.

I ftuar në emisionin, “360 gradë” në Oranews, Myftaraj u shpreh se në muajin janar të vitit të ardhshëm mund të ketë arrestime të ish-ministrave të LSI.

albsig

spring

Ai nuk përmendi emra, por shtoi se këta ish-ministra mund të arrestohen edhe për të krijuar një diversion brenda Opozitës.

“Arrestime të nivelit të lartë për korrupsion nuk do të ketë. Ministrat e LSI-së, arrestohen dhe nuk bëhet dëm dhe bën diversion në koalicionin opozitar. Në dy partitë e mëdha nuk do të ketë. Janë çështje konkrete që po u bëhen dosjet disa personave dhe kjo bëhet për diversion ndaj LSI-së”, – u shpreh Myftaraj. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img