Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Muzikë, zjarr dhe cigare, shikoni si e kaluan natën e parë banorët e “Big Brother Vip”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nata e parë e “Big Brother Vip”, ka nisur me shumë alegri dhe banorët janë përfshirë në biseda duke njohur kështu më shumë njëri-tjetrin.

Sapo Arbana mbylli transmetimin personazhet VIP zhveshën fustanet dhe kostumet dhe u ulën për të shijuar ritmet e muzikës, duke kërcyer së bashku e duke pirë cigare.

Emrat e banorëve që nisën rrugëtimin e izolimit brenda shtëpisë së Big Brother janë:

Ilir Shaqiri, Sheila, Donald Veshaj, Semi Jaupaj, Fifi, Arjola Demiri, Sabiani, Kledi, Granit Cana, Beniada, Paloma, Ardit Cuni, Monika Lubonja, Elahaid Cufi, të cilët do të ndajnë me shikuesit çdo ditë e më shumë nga përditshmëria dhe stili i tyre i jetesës.

aa 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img