Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Muzgu i mbrëmjes e gjen ambasadoren në Durrës, Yuri Kim: Duke eksploruar thesaret e lashta në muzeun kombëtar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA Yuri Kim ka zgjedhur qytetin bregdetar të Durrësit për të kaluar një pasdite të këndshme. Diplomatja amerikane ka postuar një foto nga Durrësi, ku shfaqet pranë detit dhe shkruan se po eksploron thesaret e lashta në muzeun kombëtar të këtij qyteti.

Mirëmbrema nga Durrësi! Një pasdite e këndshme duke eksploruar thesaret e lashta @muzeunarkeologjikkombetar. Më pas duke folur për të ardhmen me të madhin Bashkim Hoxha dhe gazetarin në ngritje@geriemiri. Dhe një muzg i bukur për të përfunduar ditën. Unë kam në zemër Durrësin”, shkruan Yuri Kim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img