Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Mustafa Nano mbledh politikanët në Teatër, Rama dhe bashkëshortja “shkrihen së qeshuri”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Politikanët shqiptarë janë mbledhur në Teatrin Arturbina për të parë monologun e Mustafa Nanos “Dielli lind andej nga perëndon”.

Shfaqja ëhstë prezantuar për publikun 4 ditë më parë, në të cilën kanë qenë pjesëmarrës edhe kryeministri Rama me bashkëshorten e tij Lindën, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, ministrja e Kulturës Elva Margariti, Majlinda bregu dhe emra të tjerë të politikës shqiptare.

Siç shihet edhe në foto, politikanët e kanë shijuar dhe janë “shkrirë së qeshuri”me monologun e Mustafa Nanos, që sjell për publikun një histori reale, gërshetim i jetës së tij me ngjarje edhe nga aktualiteti.

39b58eb1 a3f8 4c0e b8cf f55f40ff8e8f

23d06565 791f 467a 9aa7 2ee54472dbd4

245932832 1005013206762662 2681495759817925871 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img