Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Mustafa Nano i bën pyetjen e papritur, Rama: Nuk më ka shkuar në mendje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një debat i ashpër ishte ai i mbrëmshmi mes kryeminsitrit Edi Rama dhe panelit të të ftuarve në emisionin ‘Opinion’.

Mes të tjerash, analisti Mustafa Nano iu drejtua me një pyetje kreut të qeverisë.

Mustafa Nano: Iu ka shkuar ndonjëherë në mendje që po të mos jeni ju kryeministër, vendit i bëhet mirë?

Edi Rama: Më ka shkuar mua në mendje që po të mos jem unë kryeministër vendit i bëhet më mirë? Sikur të më shkojë në mendje kjo unë menjëherë largohem, po nuk më ka shkuar në mendje që të jem i sinqertë me ju.

Më shumë


spot_img

spot_img