Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Murrizi pyet demokratët: A i keni parë më “CINQUE STELA”-t e PD të bërtasin kundër Ramës?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti opozitar Myslim Murrizi, përmes një statusi në rrejtet sociale thotë se aleatët e Partisë Demokratike, që pas 25 prillit kanë ndaluar sulmet ndaj qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama.

Murrizi i drejton edhe një pyetje publike aleatëve të Bashës, Dukës, Idrizit, Dules, Ndokës, Shehit e Mediut duke i kërkuar të deklarojnë nëse kanë qenë spiunë të sigurimit të shtetit.

Shënimi i plotë i Murrizit:

25 prill-25 korrik

Tre muaj pas” fitores” se kesaj tufe qe kur ishin ne pushtet (2005-2013) nuk pyesnin per militantet

Nje pyetje per DEMOKRATET

A i keni pare apo degjuar më gjekundi te bilbilosin “kundra” Rames,” aleatet” pasi ju moren me 25 prill 9 mandatet?????

Se deri me date 25 prill i shihje kudo te gjashte se bashku me xhaketa hedhur kraheve si kryetaret e koperativave ne vaktit

Bile kishin pagezuar “grupin” me emrin “CINQUE STELA” por erdhi Idrizi dhe u bene gjashte dhe ju doli nje “yll” teper

Kam edhe nje pyetje publike per “aletatet”

A KENI QENE JU SPIUNE TE SIGURIMIT TE SHTETIT?????

Deri me date 9 shtator keni kohe plot qe te shkoni tek autoriteti i dosjeve e te merni çertifikaten e pastertise se figures nese keni kellqe

Ps: Kam harruar “aleaten” kryesore te Lulit por ngaqe eshte ne USA me Libanezin per tu çmallur me bashkeshorten e Z Safi Kaskas se ka rreth 40 vjet qe e ka shoqe, nuk po ja prish muhabetit, qe te kujtojne vitet kur mbanin rradhe per qumesht buze lanes ne Laprake

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img