Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

Murrizi publikon videon: Vetëm një tufë vemjesh të dënuar si hajdutë makinash dhe 5-6 spiunë të ish-Sigurimit e besojnë akoma çiftin simpatik BB

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka shpërthyer në akuza ndaj deputetëve të Partisë Demokratike që kanë vijuar të mbështesin kryedemokratin Lulzim Basha edhe pas humbjes së zgjedhjeve të 6 Marsit.

Ai shkruan se Bashën po e mbështesin vetëm “një tufë vemjesh, ish hajdutë administrate, ish-kryetarë bashkie të dënuar si hajdutë makinash dhe 5-6 ish-spiunë të Sigurimit, të cilët sipas tij besojnë akoma në çiftin simpatik BB (Basha-Bardhi).

“Vetem nje tuf vemjesh, ish hajdute administrate( 2005-2013)ish kryetar baahkie te denuar si hajdut makinash apo hajdut tenderash, perfitues tenderash nga bashkeqeverisja rama- basha, 4-5 deputet klloun qe nuk kane asnje lidhje me PD dhe DEMOKRATET, dhe 5-6 ish spiune te sigurimit qe jane emeruar si deputet me 25 prill mund te vazhdojne ta besojne akoma çiftin “ simpatik” BB  (Basha-Bardhi)”, shkruan Murrizi.

Më shumë


spot_img
spot_img