Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Murrizi: Jo burg për politikanët se i mbajmë ne me bukë. Hiqu Facebook-un dhe vdesin nga infarkti

spot_img

Lajme të ngjashëm

bad8b803b47b09b263c102398c45e894

“Këtyre nuk u duhet ministri tërmeti, u duhet një tërmet për ministrat që kanë bërë tërmet Shqipërinë”.

Kështu është shprehur deputeti opozitar Myslim Murrizi teksa në batutë e sipër, gjatë emisionit “Repolitix”, ka thënë se është kundër burgosjes së politikanëve.

Murrizi sugjeroi diçka tjetër: “Hiqu Facebook-un për 6 muaj, dhe këta vdesin nga infarkti”.

“Nuk kënaqem që këta të shkojnë në burg, nuk jam tip që kënaqem me fatkeqësinë e tjetrit. Këta më mirë mos me i çu në burg se ne do t’i mbajmë me bukë, këta janë mësuar me barolo dhe karkaleca. Këtyre hiqu Facebookun, leri nja 6 muaj pa i bërë lajm dhe vdesin nga infarkti”, tha Murrizi.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img