Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Mungon Evi Kokalari? Qindra qytetarë presin Berishën në Shkodër, të pranishëm edhe disa deputetë demokratë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Qindra qytetarë janë mbledhur ditën e sotme në qytetin e Shkodrës për të pritur ish-kryeministrin Sali Berisha, i cili po zhvillon “Foltoren” e radhës në qytetin verior.

Edhe në këtë takim, Berisha është shoqëruar nga deputeti Flamur Noka, ndërkohë që të pranishëm janë edhe ish-deputetët Klevis Balliu, Aldo Bumçi dhe Gent Strazimiri.

Gjithashtu në mbështetje të Berishës janë edhe ish deputeti Lorenc Luka, kreu i FRPD, Arvid Vushati, ish kryetrarët e bashkisë Ormir Rusi dhe Artan Haxhi dhe sekretari i degës PD, Aleksander Marleci.

Por ajo që bihet re është mungesa e aktivistes Evi Kokalari, e cila u shpreh ditën e djeshme se do të ishte në krah të Berishës. Nuk dihet nëse Kokalari do të mbërrijë me vonesë në këtë takim apo nuk do të jetë fare e pranishme, por deri më tani ajo nuk është parë në Shkodër.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img