Mungoi në emision, Auron Tare u aksidentua me makinë (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:45 12-04-2017 Mungoi në emision, Auron Tare u aksidentua me makinë (Foto)

Drejtori i Agjencisë Kombëtare të Bregdetit, Auron Tare përfshihet në një aksident.

Ai po udhëtonte me makinën e tij për të marrë pjesë në emisionin “Të bësh ekonomi” të gazetares Vjollca Kongjoni, e cila bëri të ditur për BalkanËeb, se i ftuari i saj nuk mundi të ishte në studio ku po diskutohej për turizmin për shkak të aksidentit që pati në rrugë.

Ndonëse pa pasoja për jetën, Tare u detyrua të qëndrojë në rrugë, në pritje të policisë për më shumë se 30 minuta. Siç shihet edhe nga fotot, mjeti i tij është dëmtuar në krahun e shoferit.

werwerwey45454.jpg

werw3rt345yutykll.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zhduket në rrethana misterioze adoleshentja nga Librazhdi
Si u pajtua me 24 burra dhe bajraktarë në xhami Artan Cuku me famijen Daka »
Article Logic
Execution time: 0.013684988021851
array(1) { ["section"]=> string(62) "mungoi-ne-emision-auron-tare-u-aksidentua-me-makine-foto-74992" }