Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Mungoi në dasmën e “100 mijë euroshit” të tij, ja ç’po bënte Sabiani kur Iliri po martohej në Durrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fituesi i “Big Brother VIP” Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Emanuela Morini ditën e djeshme kurorëzuan dashurinë e tyre me një ceremoni martesore buzë detit.

Ai kishte vendosur që këtë ditë të rëndësishme ta festonte me familjarët dhe miqtë e tij më të afërt, ku në mesin e të ftuarve nuk munguan as ish-banorët e Big Brother Vip.

Mirëpo, nga pamjet e shumta që qarkulluan në rrjet ajo çfarë në ra në sy ishte mungesa e Sabianit. Këngëtari mungoi në dasmën e “100 mijë euroshit” të tij dhe kjo “i vendosi kapakun” prishjes së miqësisë së tyre.

Teksa Iliri po festonte, Sabiani ka publikuar në “Instastory”, duke treguar se ndodhej në Vlorë me djalin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img