Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

Mundohet të shpjegojë pse bojkotuan mbledhjen, por Vasilit i shkon gjithçka për ‘dreq’, ngatërron organizmin konsensual me atë seksual (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Opozita ka bojkotuar mbledhjen e Këshillt Politik, ku PS ka dorëzuar propozimin e saj, në të cilin parashikohet hapja 100% e listave, garantimi i pjesëmarrjes së grave në jo më pak se 30% si dhe lejimin e koalicioneve zgjedhore.

Nënkryetari i LSI teksa po mundohej të shpjegonte se përse e kanë bojkotuar mbledhjen e sotme të Këshillit Politik, është ngatërruar në një fjalë duke bërë kështu një gafë.

Teksa po thoshte se PS po mundohet të kthejë Këshillin në një organizëm konsensual, Vasili u ngatërrua e tha organizëm seksual.

“Për të ruajtur këshillin nga bojkotimi i jashtëm i PS  nga imponimi i jashtëm i PS dhe nga dëshira e shfrenuar e PS për të kthyer Këshillin Politik si një organizëm seksual, organizëm se… konsensual në një instrument i cili do donte të  imitonte parlamentin e njëanshëm dhe njëpartiak që  ekziston në republikën e Shqipërisë”, tha Vasili.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img